Astra Pro - en to fa translation catalogue (1123 entries)

en:  Know More.
fa: بیشتر بدانید.

en:  This will be applicable for all sites from the network.
fa: این امر برای کلیه سایتهای شبکه قابل اجرا خواهد بود.

en:  Welcome Back %1$s (%2$s)
fa: خوش آمدید %1$s (%2$s)

en: %1$s %2$s | %1$s %3$s
fa[0]: ‏%1$s %2$s
fa[1]: ‏%1$s %3$s

en: %1$s Menu Options
fa: %1$s گزینه‌های منو

en: %1$s Menu Settings
fa: %1$s تنظیمات منو

en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
fa[0]: ‏%1$s برای %2$s گزینه
fa[1]: ‏%1$s برای %2$s گزینه

en: %1$s restored to revision from %2$s
fa: ‫%1$s برای بازبینی از %2$s برگردانده شد

en: %s License
fa: مجوز %s

en: %s does not exist.
fa: ‫%s وجود ندارد.

en: %s draft updated.
fa: پیش نویس %s به روز شد.

en: %s published.
fa: ‫%s منتشر شد.

en: %s saved.
fa: ‫%s ذخیره شده است.

en: %s scheduled for.
fa: ‫%s برنامه ریزی شده.

en: %s submitted.
fa: ‫%s ارسال شد.

en: %s updated.
fa: ‫%s به روز شد.

en: &infin;
fa: ‏&infin;

en: 1 Column
fa: ۱ ستون

en: 1-800-000-000 — hello@example.com
fa: 1-800-000-000 - hello@example.com

en: 2 Columns
fa: ۲ ستون

en: 3 Columns
fa: ۳ ستون

en: 4 Columns
fa: ۴ ستون

en: 404 Page
fa: صفحه ‫۴۰۴

en: <b>Note:</b> For responsive devices, the menu will be replaced with the LifterLMS "My Account" link.
fa: ‏<b>توجه:</b> برای دستگاه‌های واکنش‌گرا، منو با پیوند "حساب من" LifterLMS جایگزین می‌شود.

en: <b>Note:</b> For responsive devices, the menu will be replaced with the Link provided in the Link Tab.
fa: ‏<b>توجه:</b> برای دستگاه های واکنش‌گرا، منو با پیوند ارائه شده در برگه پیوند جایگزین می شود.

en: <b>Note:</b> For responsive devices, the menu will be replaced with the WooCommerce "My Account" link.
fa: ‏<b>توجه:</b> برای دستگاه‌های واکنش‌گرا، منو با پیوند "حساب من" ووکامرس جایگزین می‌شود.

en: About The Author
fa: درباره نویسنده

en: Above Header
fa: بالای سربرگ

en: Above Header Colors
fa: رنگ‌های بالای سربرگ

en: Above Header First Widget
fa: اولین ابزارک بالای سربرگ

en: Above Header Menu
fa: بالای منوی سربرگ

en: Above Header Second Widget
fa: دومین ابزارک بالای سربرگ

en: Accordion
fa: آکاردئون

en: Accordion Inside Summary
fa: خلاصه آکاردئون داخلی

en: Account username
fa: نام کاربری حساب

en: Action
fa: اقدام

en: Action to add your content after WooCommerce account navigation.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود پس از ناوبری حساب ووکامرس.

en: Action to add your content after WooCommerce add to cart button.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود پس از دکمه افزودن به سبد خرید ووکامرس.

en: Action to add your content after WooCommerce add to cart form.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود پس از فرم افزودن به سبد خرید ووکامرس.

en: Action to add your content after WooCommerce add to cart quantity.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود پس از تعداد افزودن به سبد خرید ووکامرس.

en: Action to add your content after WooCommerce calculate totals.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود پس از محاسبه مبالغ نهایی ووکامرس.

en: Action to add your content after WooCommerce cart contents.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود پس از محتوای سبد ووکامرس.

en: Action to add your content after WooCommerce cart table.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود پس از جدول سبد خرید ووکامرس.

en: Action to add your content after WooCommerce cart totals.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود پس از مبالغ نهایی ووکامرس.

en: Action to add your content after WooCommerce cart.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود پس از سبد خرید ووکامرس.

en: Action to add your content after WooCommerce checkout billing form.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود پس از فرم پرداخت صورت حساب پرداخت ووکامرس.

en: Action to add your content after WooCommerce checkout form.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود پس از فرم پرداخت ووکامرس.

en: Action to add your content after WooCommerce checkout order review.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود پس از بازبینی سفارش پرداخت ووکامرس.

en: Action to add your content after WooCommerce customer details.
fa: اقدام به اضافه کردن مطالب خود پس از مشخصات مشتری ووکامرس.

en: Action to add your content after WooCommerce order notes.
fa: اقدام به اضافه کردن مطالب خود پس از یادداشت‌های سفارش ووکامرس.

en: Action to add your content after WooCommerce order payment.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود پس از پرداخت سفارش ووکامرس.

en: Action to add your content after WooCommerce order submit.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود پس از ثبت سفارش ووکامرس.

en: Action to add your content after WooCommerce order total.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود پس از سفارش ووکامرس کل.

en: Action to add your content after WooCommerce review order cart contents.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود پس از بررسی محتویات سبد خرید ووکامرس.

en: Action to add your content after WooCommerce review order total.
fa: اقدام به اضافه کردن مطالب خود پس از بررسی ووکامرس کل در مجموع.

en: Action to add your content after WooCommerce shop cart.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود پس از فروشگاه سبد خرید ووکامرس.

en: Action to add your content after WooCommerce shop category.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود پس از دسته فروشگاه ووکامرس

en: Action to add your content after WooCommerce shop loop item.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود پس از آیتم حلقه فروشگاه ووکامرس.

en: Action to add your content after WooCommerce shop loop.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود پس از حلقه فروشگاه ووکامرس.

en: Action to add your content after WooCommerce shop price.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود پس از قیمت فروشگاه ووکامرس.

en: Action to add your content after WooCommerce shop rating.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود پس از رتبه بندی فروشگاه ووکامرس.

en: Action to add your content after WooCommerce shop title.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود پس از عنوان ووکامرس فروشگاه.

en: Action to add your content after WooCommerce single product summary.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود پس از خلاصه محصول تکی ووکامرس.

en: Action to add your content after WooCommerce single product.
fa: اقدام به اضافه کردن مطالب خود پس از محصول ووکامرس تنها.

en: Action to add your content after WooCommerce template part.
fa: اقدام به اضافه کردن مطالب خود پس از بخش قالب ووکامرس.

en: Action to add your content after the WooCommerce main content.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود پس از محتوای اصلی ووکامرس.

en: Action to add your content before WooCommerce account navigation.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود قبل از ناوبری حساب ووکامرس.

en: Action to add your content before WooCommerce add to cart button.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود قبل از ووکامرس اضافه کردن دکمه سبد خرید.

en: Action to add your content before WooCommerce add to cart form.
fa: اقدام به اضافه کردن مطالب خود قبل از ووکامرس به سبد خرید اضافه کنید.

en: Action to add your content before WooCommerce add to cart quantity.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود قبل از ووکامرس اضافه به تعداد سبد خرید.

en: Action to add your content before WooCommerce calculate totals.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود قبل از ووکامرس محاسبه بالغ.

en: Action to add your content before WooCommerce cart contents.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود قبل از محتوای سبد ووکامرس.

en: Action to add your content before WooCommerce cart table.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود قبل از جدول سبد خرید ووکامرس.

en: Action to add your content before WooCommerce cart totals.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود قبل از کل فروشگاه ووکامرس.

en: Action to add your content before WooCommerce cart.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود قبل از سبد ووکامرس.

en: Action to add your content before WooCommerce checkout billing form.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود قبل از فرم پرداخت صورت حساب پرداخت ووکامرس.

en: Action to add your content before WooCommerce checkout form.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود قبل از فرم پرداخت ووکامرس.

en: Action to add your content before WooCommerce checkout order review.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود قبل از نظرسنجی سفارش پرداخت ووکامرس.

en: Action to add your content before WooCommerce customer details.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود قبل از جزئیات مشتری ووکامرس.

en: Action to add your content before WooCommerce order notes.
fa: اقدام به اضافه کردن مطالب خود قبل از یادداشت سفارش ووکامرس.

en: Action to add your content before WooCommerce order payment.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود قبل از پرداخت سفارش ووکامرس.

en: Action to add your content before WooCommerce order submit.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود قبل از سفارش ووکامرس ارسال کنید.

en: Action to add your content before WooCommerce order total.
fa: اقدام به اضافه کردن مطالب خود قبل از سفارش ووکامرس کل.

en: Action to add your content before WooCommerce review order cart contents.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود قبل از ووکامرس بررسی محتویات سبد خرید محتوا.

en: Action to add your content before WooCommerce review order total.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود قبل از نظرسنجی ووکامرس کل.

en: Action to add your content before WooCommerce shop cart.
fa: اقدام به اضافه کردن مطالب خود قبل از سبد خرید فروشگاه ووکامرس.

en: Action to add your content before WooCommerce shop category.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود قبل از طبقه بندی فروشگاه ووکامرس.

en: Action to add your content before WooCommerce shop loop item.
fa: اقدام به اضافه کردن مطالب خود قبل از آیتم حلقه فروشگاه ووکامرس.

en: Action to add your content before WooCommerce shop loop.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود قبل از حلقه فروشگاه ووکامرس.

en: Action to add your content before WooCommerce shop price.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود قبل از قیمت فروشگاه ووکامرس.

en: Action to add your content before WooCommerce shop rating.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود قبل از رتبه بندی فروشگاه ووکامرس.

en: Action to add your content before WooCommerce shop title.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود قبل از عنوان ووکامرس فروشگاه.

en: Action to add your content before WooCommerce single product summary.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود قبل از خلاصه محصول واحد ووکامرس.

en: Action to add your content before WooCommerce single product.
fa: اقدام به اضافه کردن مطالب خود قبل از محصول ووکامرس.

en: Action to add your content before WooCommerce template part.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود قبل از بخش قالب ووکامرس.

en: Action to add your content before the WooCommerce main content.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود قبل از محتوای اصلی ووکامرس.

en: Action to add your content on WooCommerce account navigation.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود در ناوبری حساب ووکامرس.

en: Action to add your content on WooCommerce breadcrumb action.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود در مسیریاب صفحه ووکامرس.

en: Action to add your content on WooCommerce checkout footer content bottom.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود در پایین محتوای محتوای پایین پرداخت ووکامرس.

en: Action to add your content on WooCommerce checkout footer content top.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود در بالا محتوای بالا پاورپوین پرداخت چکش ووکامرس.

en: Action to add your content on WooCommerce checkout main header bar bottom.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود در ووکامرس پرداخت کل سر پایین نوار پایین.

en: Action to add your content on WooCommerce checkout main header bar top.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود در ووکامرس چک اصلی سربرگ بالا نوار.

en: Action to add your content on WooCommerce checkout masthead bottom.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود در پایین صفحه اصلی چک پرداخت ووکامرس.

en: Action to add your content on WooCommerce checkout masthead top.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود در WoCommerce پرداخت سرپا نگه داشتن بالا.

en: Action to add your content on WooCommerce product meta end action.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود در محصول WoCommerce محصول متا پایان.

en: Action to add your content on WooCommerce product meta start action.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود در محصول WoCommerce محصول متا شروع.

en: Action to add your content on WooCommerce sidebar action.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود در نوار کناری ووکامرس.

en: Action to add your content on WooCommerce single product summary action.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود در بخش خلاصه محصول واحد ووکامرس.

en: Action to add your content on archive_description action.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود در archive_description.

en: Action to add your content on cart actions.
fa: اقدام برای اضافه کردن محتوا در اقدامات سبد خرید.

en: Action to add your content on cart calculate fees.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود در سبد خرید محاسبه هزینه.

en: Action to add your content on cart collaterals.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود در دلایل حمل و نقل.

en: Action to add your content on cart contents.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود در محتویات سبد خرید.

en: Action to add your content on cart coupon.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود روی کوپن سبد خرید.

en: Action to add your content on cart reset.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود در تنظیم مجدد سبد.

en: Action to add your content on cart update.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود در به روز رسانی سبد خرید.

en: Action to add your content on check cart is empty.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود در سبد خرید خالی.

en: Action to add your content on check cart items action.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود در مورد اقلام سبد خرید اقدام.

en: Action to add your content on checkout billing.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود در صورتحساب پرداخت.

en: Action to add your content on checkout order review action.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود در عمل بررسی بررسی سفارش.

en: Action to add your content on checkout shipping action.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود در اقدام حمل و نقل حمل و نقل.

en: Action to add your content on proceed to checkout action.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود در صفحه اقدام به پرداخت.

en: Action to add your content on share action.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود در عمل سهم.

en: Action to add your content on simple add to cart action.
fa: اقدام برای اضافه کردن مطالب خود در عمل ساده اضافه کردن به سبد خرید.

en: Activate
fa: فعال سازی

en: Activate All
fa: فعال کردن همه

en: Activate License
fa: فعال کردن مجوز

en: Active
fa: فعال

en: Active / Hover
fa: فعال / هنگام حضور موس

en: Active!
fa: فعال!

en: Active/Hover
fa: فعال / هنگام حضور موس

en: Add Custom HTML
fa: افزودن HTML سفارشی

en: Add Display Rule
fa: افزودن  دستورالعمل نمایش

en: Add Exclusion Rule
fa: اضافه کردن  دستورالعمل مستثنی قرار دادن

en: Add Location Rule
fa: افزودن  دستورالعمل محل سکونت

en: Add New
fa: افزودن تازه

en: Add Rule
fa: اضافه کردن دستورالعمل

en: Add Space Between Posts
fa: افزودن فضا بین نوشته‌ها

en: Add To Cart
fa: افزودن به سبد خرید

en: Add User Rule
fa: افزودن دستورالعمل کاربر

en: Add Widget
fa: افزودن ابزارک

en: Add content before
fa: اضافه کردن محتوا قبل از

en: Add layout after
fa: طرح بندی را بعد از آن اضافه کنید

en: Add locations for where this %s should appear.
fa: برای جایی که این %s باید ظاهر شود، مکان هایی را اضافه کنید.

en: Add locations for where this Advanced Header should appear.
fa: برای جایی که این سربرگ پیشرفته باید ظاهر شود، مکان هایی را اضافه کنید.

en: Add locations for where this Custom Layout should appear.
fa: مکان هایی را که این طرح سفارشی باید ظاهر شود اضافه کنید.

en: Addons
fa: افزونه‌ها

en: Adds a product navigation control on the top of product summary section.
fa: یک کنترل ناوبری محصول را در بالای بخش خلاصه توضیح محصول اضافه می کند.

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: After Summary
fa: پس از خلاصه

en: After certain number of blocks
fa: بعد از تعداد مشخصی بلوک

en: Agency Author URL:
fa: لینک شرکت نویسنده:

en: Agency Author:
fa: آژانس نویسنده:

en: Agency Details
fa: جزئیات آژانس

en: Agency Licence Link:
fa: لینک مجوز شرکتی:

en: Alignment
fa: چیدمان

en: All
fa: همه

en: All %s
fa: همه %s

en: All %s Archive
fa: همه بایگانی %s

en: All Archives
fa: همه بایگانی‌ها

en: All Custom Layouts
fa: همه چیدمان‌های سفارشی

en: All Page Headers
fa: سربرگ همه صفحات

en: All Singulars
fa: همه نوشته‌های تکی

en: Allow %s products to track non-sensitive usage tracking data.
fa: به محصولات %s اجازه دهید داده های ردیابی استفاده غیر حساس را ردیابی کنند.

en: Allow Beta updates
fa: اجازه دادن به بروزرسانی پوسته به نسخه های آزمایشی

en: Already a member?
fa: قبلاً عضو بودید؟

en: Already have an account? %1$1s Log in%2$2s
fa: از قبل حساب کاربری دارید؟ %1$1s ورود%2$2s

en: Another %s Layout is selected for the same display rules.
fa: چیدمان %s دیگری برای همان قوانین نمایش انتخاب شده است.

en: Apply
fa: ثبت

en: Apply Size
fa: اعمال اندازه

en: Archive Summary Box
fa: جعبه خلاصه بایگانی

en: Archives for
fa: بایگانی‌های برای

en: Are you sure you want to rollback %s to version #VERSION#?
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید به نسخه %s بازگردید #VERSION#؟

en: Assign Above Header Menu
fa: اختصاص منوی بالای سربرگ

en: Assign Below Header Menu
fa: اختصاص منوی زیر سربرگ

en: Astra
fa: آسترا

en: Astra Menu Widgets
fa: منوی ابزارک‌های ‏‫Astra

en: Astra Nav Menu widgets.
fa: ابزارک‌های منوی ناوبری آسترا

en: Astra Pro
fa: آسترا حرفه‌ای

en: Astra Pro License
fa: مجوز Astra Pro

en: Author
fa: نویسنده

en: Author Archive
fa: بایگانی نویسنده

en: Author Info
fa: اطلاعات نویسنده

en: Auto
fa: خودکار

en: Auto Load Previous Posts
fa:  بارگذاری خودکار پست های قبلی

en: Auto load previous posts cannot be previewed in the customizer.
fa: بارگذاری خودکار پستهای قبلی در پیش نویس قابل پیش نمایش نیست.

en: Available %s Modules:
fa: %s ماژول موجود:

en: Available Astra Pro Modules:
fa: ماژول های در دسترس Astra Pro:

en: Awaiting product image
fa: در انتظار تصویر محصول

en: Back to my details
fa: بازگشت به مشخصات من

en: Background
fa: زمینه

en: Background
fa: زمینه

en: Background / Border
fa: پس زمینه / حاشیه

en: Background Color
fa: رنگ زمینه

en: Background Color / Image
fa: رنگ زمینه / تصویر

en: Background Image
fa: تصویر زمینه

en: Background Overlay Color
fa: رنگ پوششی زمینه

en: Background Position
fa: موقعیت زمینه

en: Background Repeat
fa: تکرار زمینه

en: Background Size
fa: اندازهٔ زمینه

en: Bag
fa: کیسه

en: Basic
fa: پایه ای

en: Basket
fa: سبد

en: Before certain number of Heading blocks
fa: قبل از تعداد مشخصی از بلوک های عنوان

en: Below Header
fa: زیر سربرگ

en: Below Header Colors
fa: رنگ‌های زیر سربرگ

en: Below Header First Widget
fa: اولین ابزارک زیر سربرگ

en: Below Header Menu
fa: منو زیر سربرگ

en: Below Header Second Widget
fa: دومین ابزارک زیر سربرگ

en: Below Header Submenu
fa: زیرمنوی زیر سربرگ

en: Billing details
fa: جزئیات صورتحساب

en: Block Number
fa: شماره بلوک

en: Block(s)
fa: بلوک(ها)

en: Blog / Posts Page
fa: صفحه وبلاگ / پست

en: Blog Layout
fa: طرح بندی وبلاگ

en: Blur
fa: مات

en: Border
fa: لبه

en: Border Bottom Size
fa: اندازه مرز پایین

en: Border Color
fa: رنگ لبه

en: Border Radius
fa: شعاع لبه

en: Border Width
fa: عرض حاشیه

en: Border for Menu Items
fa: حاشیه برای آیتم های منو

en: Bottom
fa: پایین

en: Bottom Border
fa: حاشیه پایین

en: Bottom Border Color
fa: رنگ لبهٔ پایین

en: Bottom Padding
fa: فاصله داخلی پایین

en: Bottom Spacing
fa: فاصله پایین

en: Box Background
fa: پس زمینه جعبه

en: Box Hover Shadow
fa: سایه جعبه هنگام لمس

en: Box Shadow
fa: سایه جعبه

en: Breadcrumb
fa: مسیریاب

en: Breadcrumb Color
fa: رنگ مسیریاب

en: Breadcrumb Font
fa: فونت مسیرهای سایت

en: Browse products
fa: محصولات را مرور کنید

en: Button
fa: دکمه

en: Button Background Color
fa: رنگ پس زمینه دکمه

en: Button Font Size
fa: اندازه نوشته دکمه

en: Button Padding
fa: فاصله داخلی دکمه

en: Button Text
fa: متن دکمه

en: Button Text Color
fa: رنگ متن دکمه

en: CSS File Generation
fa: سازنده فایل css

en: Cancel
fa: لغو

en: Capitalize
fa: با حروف بزرگ

en: Cart
fa: سبد خرید

en: Category
fa: دسته

en: Category Color
fa: رنگ دسته بندی

en: Category Font
fa: فونت دسته

en: Center
fa: وسط

en: Center Bottom
fa: پایین وسط

en: Center Center
fa: وسط وسط

en: Center Top
fa: بالا وسط

en: Change Dropdown to Buttons
fa: کشویی را به دکمه ها تغییر دهید

en: Change Filter List To Buttons
fa: لیست فیلتر را به دکمه تغییر دهید

en: Change Heading Color
fa: تغییر رنگ سربرگ

en: Change input field style for all Woocommerce pages.
fa: سبک فیلد ورودی را برای همه صفحات ووکامرس تغییر دهید.

en: Change sale badge ui for all products.
fa: رابط کاربری نشان فروش را برای همه محصولات تغییر دهید.

en: Check this if you wish to overwrite LearnDash Colors
fa: برای تغییر رنگ‌های LearnDash این را کلیک کنید

en: Checkout
fa: بررسی خرید

en: Checkout Form Fields
fa: فیلدهای فرم پرداخت

en: Checkout Form Width
fa: عرض فرم پرداخت

en: Checkout Layout
fa: چیدمان پرداخت

en: Checkout Notes
fa: یادداشت های تسویه حساب

en: Checkout Options
fa: گزینه های پرداخت

en: Checkout Page
fa: صفحه پرداخت

en: Checkout details
fa: جزئیات پرداخت

en: Choose...
fa: انتخاب کنید...

en: Circle
fa: دایره

en: Circle Outline
fa: طرح دایره

en: Clear
fa: پاکسازی

en: Clear color
fa: پاک کردن رنگ

en: Click
fa: کلیک

en: Click Action
fa: عمل کلیک کردن

en: Click Here!
fa: اینجا کلیک کنید!

en: Click here to assign a widget for this area.
fa: برای اختصاص ابزارک به این ناحیه، اینجا را کلیک کنید.

en: Click on the 'Recheck' button to check if the uploads folder has write access.
fa: برای بررسی اینکه پوشه آپلودها دسترسی به نوشتن دارد، روی دکمه «بررسی مجدد» کلیک کنید.

en: Click on the 'Refresh' button to regenerate CSS files.
fa: برای بازگرداندن پرونده‌های CSS روی دکمه «تازه کردن» کلیک کنید.

en: Click to edit this element.
fa: برای ویرایش این عنصر کلیک کنید.

en: Click to pick a date
fa: برای انتخاب تاریخ کلیک کنید

en: Close
fa: بستن

en: Close Off-Canvas Sidebar
fa: نوار کناری Off-Canvas را ببندید

en: Color
fa: رنگ

en: Color value
fa: مقدار رنگ

en: Colors
fa: رنگ‌ها

en: Colors & Background
fa: رنگ‌ها و زمینه

en: Colors and Background
fa: رنگ‌ها و پس زمینه

en: Colors and background
fa: رنگ ها و پس زمینه

en: Column Divider Color
fa: رنگ جداکننده ستون

en: Column Heading Separator Color
fa: رنگ جدا کننده سرصفحه ستون

en: Columns
fa: ستون ها

en: Comment
fa: اظهار نظر

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Complete
fa: کامل

en: Configure Menu from Here.
fa: پیکربندی منو از اینجا.

en: Contain
fa: حاوی

en: Container Animation
fa: پویاسازی نگهدارنده

en: Container Border
fa: لبهٔ نگهدارنده

en: Container Spacing
fa: فاصله نگهدارنده محتوا

en: Content
fa: محتوا

en: Content Alignment
fa: چیدمان محتوا

en: Content Background
fa: پس زمینه محتوا

en: Content Color
fa: رنگ محتوا

en: Content Font
fa: فونت محتوا

en: Content Link
fa: لینک محتوا

en: Content Padding
fa: فاصله داخلی محتوا

en: Content Source
fa: منبع محتوا

en: Content Text
fa: متن محتوا

en: Content Title
fa: عنوان محتوا

en: Content Width
fa: پهنای محتوا

en: Continue
fa: ادامه

en: Count Color
fa: رنگ شمارنده

en: Coupon code
fa: کد تخفیف

en: Course / Lesson
fa: دوره / درس

en: Course Columns
fa: ستون‌های دوره

en: Cover
fa: پوشش

en: Create account password
fa: رمز عبور حساب را ایجاد کنید

en: Create an account?
fa: آیا می خواهید یک حساب کاربری ایجاد کنید؟

en: Cross Sells
fa: فروش های متقابل

en: Custom
fa: سفارشی

en: Custom %s deleted.
fa: سفارشی %s حذف شد.

en: Custom %s updated.
fa: سفارشی %s به روز شد.

en: Custom Class
fa: کلاس سفارشی

en: Custom Layout
fa: چیدمان سفارشی

en: Custom Layout Settings
fa: تنظیمات سفارشی سازی لایه

en: Custom Layout Settings moved to the Sidebar. Access the settings by clicking the Astra icon in the top right corner. %s for more information.
fa: تنظیمات چیدمان سفارشی به نوار کناری منتقل شد. با کلیک بر روی آیکون آسترا در گوشه سمت راست بالا به تنظیمات دسترسی پیدا کنید. %s برای اطلاعات بیشتر.

en: Custom Layouts
fa: ردیف‌های سفارشی

en: Custom Menu Item
fa: مورد منوی سفارشی

en: Custom Menu Text / HTML
fa: متن / HTML فهرست سفارشی

en: Custom Size
fa: اندازه سفارشی

en: Custom Size can be given any positive number with or without units as "5" or "5px". Default unit is "%"
fa: اندازه سفارشی می تواند هر شماره مثبت با یا بدون واحدها مثل "5 " یا "5px " داده شود. واحد پیش فرض "٪"

en: Custom String
fa: رشته سفارشی

en: Custom Text
fa: متن سفارشی

en: Custom Width
fa: پهنای سفارشی

en: Custom Width (in px)
fa: عرض سفارشی (بر حسب پیکسل)

en: Customer information
fa: اطلاعات مشتری

en: Customize Site Header
fa: سربرگ سایت را سفارشی کنید

en: Customizer Setting
fa: تنظیمات سفارشی ساز

en: Dashboard
fa: پیشخوان

en: Dashed
fa: خط تیره

en: Date
fa: تاریخ

en: Date Archive
fa: بایگانی تاریخ

en: Date Box Style
fa: طرح جعبه تاریخ

en: Deactivate
fa: غیرفعال سازی

en: Deactivate All
fa: غیرفعال کردن همه

en: Deactivate License
fa: مجوز را غیرفعال کنید

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Delete
fa: حذف

en: Description Color
fa: رنگ توضیحات

en: Desktop
fa: دسکتاپ

en: Desktop + Mobile
fa: دسکتاپ + موبایل

en: Different Logo for Page Header?
fa: ‫لوکوی متفاوت برای صفحه هدر؟

en: Different Logo for Sticky Header?
fa: ‫لوکوی متفاوت برای هدر چسبنده؟

en: Different Logo for retina devices?
fa: ‫لوکوی متفاوت برای دستگاه های پیشرفته؟

en: Disable
fa: غیرفعال سازی

en: Disable Above Header
fa: سربرگ بالایی را غیرفعال کنید

en: Disable Add To Cart Button
fa: دکمه Add To Cart را غیرفعال کنید

en: Disable Below Header
fa: غیر فعال کردن زیر سربرگ

en: Disable Beta Updates
fa: غیرفعال کردن نصب به روز رسانی های بتا

en: Disable File Generation
fa: غیرفعال کردن تولید فایل

en: Disable Footer Bar
fa: غیرفعال سازی نوار پابرگ

en: Disable Footer Widgets
fa: غیرفعال سازی ابزارک‌های پابرگ

en: Disable Link
fa: غیر فعال کردن لینک

en: Disable Primary Header
fa: غیرفعال سازی سربرگ اصلی

en: Disable Single Post Navigation
fa: غیرفعال کردن ناوبری پست تنها

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Display Above Header
fa: نمایش بالای سربرگ

en: Display Active Filters
fa: نمایش فیلترهای فعال

en: Display Apply Coupon Field
fa: نمایش فیلد کوپن تخفیف

en: Display Below Header
fa: نمایش زیر سربرگ

en: Display Breadcrumb
fa: نمایش مسیر صفحه یاب

en: Display Cart Title
fa: نمایش عنوان سبد خرید

en: Display Cart Totals
fa: نمایش مجموع خریدهای سبد خرید

en: Display On
fa: نمایش در

en: Display Order Note
fa: نمایش یادداشت سفارش

en: Display Page Title
fa: نمایش عنوان صفحه

en: Display Product Images
fa: نمایش عکس‌های محصول

en: Display Read More as Button
fa: نمایش ادامه مطلب به صورت دکمه

en: Display Related Products
fa: نمایش محصولات مرتبط

en: Display Rules
fa: نمایش قوانین

en: Display Student's Gravatar in Primary Header
fa: نمایش عکس پروفایل Gravatar دانش آموز در سربرگ اصلی

en: Display Tabs Vertically
fa: زبانه های نمایش عمودی

en: Display Up Sells
fa: نمایش پرفروش ترین ها

en: Display custom value for sale badge notification. You can use [value] shortcode to display sale percentage.
fa: نمایش اعلان سفارشی برای نمایش فروش ویژه. می‌توانید از مقدار کدهای کوتاه برای نمایش درصد تخفیف استفاده کنید.

en: Display on Mobile Devices
fa: نمایش در دستگاه های تلفن همراه

en: Display steps navigation at top of the cart, checkout & thank you page.
fa: نمایش پیمایش مراحل در بالای سبد خرید، پرداخت و صفحه تشکر از خرید.

en: Distraction Free Checkout
fa: منحرف کردن پرداخت رایگان

en: Distributed
fa: توزیع شده

en: Divider
fa: تقسیم کننده

en: Divider %s
fa: تقسیم‌کننده %s

en: Divider Color
fa: رنگ جداساز

en: Do Not Display On
fa: نمایش داده نشود در

en: Dotted
fa: نقطه چین

en: Double
fa: دولبه

en: Downloads
fa: دانلودها

en: Downloads Remaining:
fa: دانلودهای باقی مانده:

en: Dropdown
fa: کشو رو به پایین

en: EDD Cart
fa: سبد خرید EDD

en: Easy List View
fa: نمایش فهرست آسان

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit %1$s with %2$s
fa: ویرایش %1$s با %2$s

en: Edit Custom Layout
fa: ویرایش چیدمان سفارشی

en: Edit Page Header
fa: سرصفحه را ویرایش کنید

en: Editing
fa: ویرایش

en: Email Address
fa: آدرس ایمیل

en: Email Exist.
fa: ایمیل وجود دارد.

en: Email not exist
fa: ایمیل وجود ندارد

en: Enable
fa: فعال کردن

en: Enable Beta Updates
fa: فعالسازی به روز رسانی های بتا

en: Enable Button Padlock
fa: قفل دکمه را فعال کنید

en: Enable Button Price
fa: فعال کردن قیمت دکمه

en: Enable Checkout Note
fa: یادداشت پرداخت را فعال کنید

en: Enable Code Editor
fa: ویرایشگر کد را فعال کنید

en: Enable Course Description
fa: توضیحات درس را فعال کنید

en: Enable Course Meta
fa: فعال کردن متا دوره

en: Enable Custom Border Radius
fa: دور گرد کردن حاشیه را فعال کنید

en: Enable Date Box
fa: فعال کردن جعبه تاریخ

en: Enable Description
fa: توضیحات را فعال کنید

en: Enable Distraction Free Learning
fa: آموزش حیرت انگیز رایگان را فعال کنید

en: Enable Featured Image
fa: فعال کردن تصویر برجسته

en: Enable File Generation
fa: فعال کردن تولید فایل

en: Enable Filter Accordion
fa: فیلتر آکاردئون را فعال کنید

en: Enable Grid View
fa: نمایش پنجره ای را فعال کنید

en: Enable Header Profile Link
fa: لینک سربرگ را فعال کنید

en: Enable Image Zoom Effect
fa: فعال کردن افکت زوم تصویر

en: Enable Instructor Detail
fa: فعال کردن جزئیات مربی

en: Enable Mega Menu
fa: فعال کردن مگا منو

en: Enable Modern Cart Layout
fa: طرح بندی سبد خرید مدرن را فعال کنید

en: Enable Modern Layout
fa: طراحی مدرن را فعال کنید

en: Enable Modern Order Received
fa: سفارش مدرن دریافت شد را فعال کنید

en: Enable Navigation Preview
fa: پیش نمایش ناوبری را فعال کنید

en: Enable On
fa: فعال

en: Enable Product Description
fa: شرح محصول را فعال کنید

en: Enable Progress Bar
fa: فعال کردن نوار پیشرفت

en: Enable Scrollbar Max Height
fa: حداکثر ارتفاع نوار اسکرول را فعال کنید

en: Enable Shrink Effect
fa: فعال کردن افکت کوچک شدن

en: Enable Step Number
fa: شماره مرحله را فعال کنید

en: Enable Steps Navigation
fa: گزینه پیمایش مراحل را فعال کنید

en: Enable Sticky Order Review
fa: بررسی سفارش چسبنده را فعال کنید

en: Enable Sticky Product Summary
fa: خلاصه محصول چسبنده را فعال کنید

en: Enable Sticky Sidebar
fa: نوار کناری چسبنده را فعال کنید

en: Enable Syllabus
fa: فعال کردن برنامه سیلابوس

en: Enable User Gravatar
fa: کاربر Gravatar را فعال کنید

en: Enable White Label
fa: لیبل سفید را فعال کنید

en: Enable WordPress Editor
fa: فعال سازی ادیتور وردپرس

en: Enable this option to generate CSS files.
fa: این گزینه را برای تولید فایل‌های CSS فعال کنید.

en: Enable this option to receive update notifications for beta versions.
fa: این گزینه را فعال کنید تا اطلاعیه های به روزرسانی برای نسخه های بتا را دریافت کنید.

en: Enable/Disable
fa: فعال/غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Enables users to add to cart without refreshing the page
fa: کاربران را قادر می سازد تا بدون رفرش کردن صفحه محصول مورد نظرشان را به سبد خرید اضافه کنند

en: End Date/Time
fa: تاریخ/ساعت پایان

en: English
fa: انگلیسی

en: Enter Custom Text
fa: متن دلخواه را وارد کنید

en: Entered email address is not a valid email.
fa: آدرس ایمیل وارد شده معتبر نیست.

en: Entire Website
fa: تمام وب سایت

en: Error 404: Page not found
fa: خطا 404: صفحه یافت نشد

en: Event to Trigger Infinite Loading
fa: رویداد برای راه انداختن بی نهایت بارگیری

en: Every %d Minutes
fa: هر %d دقیقه

en: Excerpt Count
fa: تعداد قطعی

en: Exclude On
fa: مستثنا کردن

en: Expires:
fa: انقضا:

en: Extra Large
fa: بسیار بزرگ

en: Extra Small
fa: فوق العاده کوچک

en: Fade
fa: محو شدن

en: Family
fa: خانواده

en: Featured Images Size
fa: اندازه تصاویر ویژه

en: Fill
fa: تو پر

en: Filter
fa: فیلتر کردن

en: Filter Panel Layout
fa: طرح بندی پنل فیلتر

en: Filter columns
fa: ستون ها را فیلتر کنید

en: First Image Large
fa: تصویر اول بزرگ

en: Flag & Text Spacing
fa: فاصله پرچم و نوشته

en: Flag Size
fa: اندازه پرچم

en: Fluid
fa: سیال

en: Flyout
fa: پرواز

en: Flyout Menu Alignment
fa: چیدمان منو پرواز

en: Font
fa: فونت

en: Footer
fa: پابرگ

en: Footer Space
fa: فضاي پاورقی

en: Footer Widget Area 1
fa: ناحیهٔ ابزارک ۱ پابرگ

en: Footer Widget Area 2
fa: ناحیهٔ ابزارک ۲ پابرگ

en: Footer Widget Area 3
fa: ناحیهٔ ابزارک ۳ پابرگ

en: Footer Widget Area 4
fa: ناحیهٔ ابزارک ۴ پابرگ

en: Footer Widget Area 5
fa: منطقه ابزارک پاورقی 5

en: Footer Widgets
fa: اضافه کردن ردیف سفارشی به پاورقی

en: For Special Offer Click Here
fa: برای پیشنهاد ویژه اینجا را کلیک کنید

en: Force Disable Transparency on Archives?
fa: شفافیت را در آرشیو غیرفعال کنید؟

en: Free shipping on orders over $50!
fa: ارسال رایگان برای سفارشات بیش از 500هزار تومان!

en: Front Page
fa: صفحه اول

en: Full Screen
fa: تمام صفحه

en: Full Screen Search
fa: جستجوی تمام صفحه

en: Full Width
fa: تمام پهنا

en: Full Width Stretched
fa: تمام عرض کشیده شده

en: Full screen
fa: تمام صفحه

en: Full-Screen
fa: تمام صفحه

en: Gallery Layout
fa: طرح بندی گالری

en: General
fa: عمومی

en: General Colors
fa: رنگ های عمومی

en: General Fonts
fa: فونت های عمومی

en: Get license link will be displayed in the license form when the purchase key is expired / not valid.
fa: لینک دریافت مجوز در فرم مجوز نمایش داده می شود، زمانی که لایسنس خرید قبلی تمام شده / معتبر نباشد.

en: Grid Layout
fa: طرح شبکه

en: Grid View
fa: نمای گرید

en: Have a coupon?
fa: کد تخفیف دارید؟

en: Head
fa: سر

en: Header
fa: سربرگ

en: Header Button
fa: دکمهٔ سربرگ

en: Header Cart Icon
fa: آیکون سربرگ سبد خرید

en: Header Cover
fa: پوشش هدر

en: Header Cover Search
fa: جستجو سربرگ

en: Header Font
fa: فونت سربرگ

en: Header Space
fa: فضای هدر

en: Heading 1
fa: عنوان 1

en: Heading 2
fa: عنوان 2

en: Heading 3
fa: عنوان 3

en: Heading 4
fa: عنوان 4

en: Heading 5
fa: عنوان 5

en: Heading 6
fa: عنوان 6

en: Heading Block Number
fa: شماره بلوک عنوان

en: Heading Block(s)
fa: بلوک(های) عنوان

en: Heading Color
fa: رنگ عنوان

en: Heading color
fa: رنگ عنوان

en: Height
fa: ارتفاع

en: Hello %1$s
fa: سلام %1$s

en: Hide Menu Label/Description?
fa: منوی برچسب / توضیحات مخفی شود؟

en: Hide Order Summary
fa: مخفی کردن خلاصه سفارش

en: Hide When Scrolling Down
fa: هنگام اسکرول پایین مخفی شود

en: Highlight Color
fa: رنگ برجسته

en: Highlight First Post
fa: برجسته کردن پست اول

en: Highlight Label Background Color
fa: رنگ پس زمینه برچسب برجسته شود

en: Highlight Label Color
fa: رنگ برچسب برجسته

en: Highlight Labels
fa: برچسب‌های برجسته

en: Highlight Text Color
fa: رنگ متن برجسته

en: Home
fa: خانه

en: Hooks
fa: قلاب ها

en: Horizontal
fa: افقی

en: Horizontal Padding
fa: فاصله داخلی افقی

en: Horizontal Slider
fa: اسلایدر افقی

en: Hover
fa: لمسی

en: Hover Color
fa: رنگ لمسی

en: Icon
fa: آیکون

en: Icon Color
fa: رنگ آیکون

en: Icon Hover Color
fa: رلگ آیکون هنگام لمس

en: Icon Size
fa: اندازه آیکون

en: If contents of the popup is larger then the button will stick at the end of the popup.
fa: اگر محتویات پنجره بزرگتر باشد، دکمه در انتهای پنجره ظاهر می‌شود.

en: If the Divider don't seem to be visible please check if elements are added in the current %1$s row.
fa: اگر به نظر نمی‌رسد که تقسیم‌کننده قابل مشاهده است، لطفاً بررسی کنید که آیا عناصر در ردیف %1$s فعلی اضافه شده‌اند.

en: If you want to access while label settings in future, simply deactivate the Astra Pro plugin and activate it again.
fa: اگر میخواهید در آینده به تنظیمات برچسب دسترسی داشته باشید، به سادگی پلاگین Astra Pro را غیرفعال کنید و دوباره آن را فعال کنید.

en: Image
fa: تصویر

en: Image Width
fa: عرض تصویر

en: Incomplete
fa: ناقص

en: Infinite Scroll
fa: اسکرول بی نهایت

en: Infinite Scroll cannot be previewed in the Customizer.
fa: اسکرول بی نهایت در پیش نمایش ظاهر نمی شود.

en: Inherit
fa: ارثی

en: Inline
fa: تو کار

en: Input Border Color
fa: رنگ حاشیه ورودی

en: Input Field Style
fa: طراحی فیلد ورودی

en: Input Text Color
fa: رنگ متن ورودی

en: Insert Widget
fa: وارد کردن ابزارک

en: Inset
fa: درج

en: Inside
fa: داخل

en: Inside Post/Page Content
fa: محتوای داخل پست/صفحه

en: It will shrink the sticky header height, logo, and menu size. Sticky header will display in a compact size.
fa: ارتفاع هدر، آرم و اندازه منو را کاهش می‌دهد. هدر چسبان در اندازه فشرده نمایش داده خواهد شد.

en: Item Spacing
fa: فاصله اقلام

en: Label / Input Text Size
fa: سایز نوشته برچسب / ورودی

en: Label Color
fa: رنگ برچسب

en: Language Switcher
fa: تغییردهنده زبان

en: Large
fa: بزرگ

en: Layout
fa: چیدمان

en: Layout 1
fa: طرح 1

en: Layout 2
fa: طرح 2

en: Layout 3
fa: طرح 3

en: Layout 4
fa: چیدمان ۴

en: Layout 5
fa: طرح 5

en: Layout 6
fa: طرح 6

en: Layout 7
fa: طرح 7

en: Layout will be inserted after the selected number of blocks. Example - If you set it 3, the layout will be added after the first 3 blocks.
fa: طراحی بعد از تعداد بلوک های انتخاب شده درج می شود. بطور مثال - اگر ۳ تنظیم کنید، طراحی بعد از ۳ بلوک اول اضافه می‌شود.

en: Layout will be inserted at a selected location on page/post in the block editor.
fa: طراحی در یک مکان انتخاب شده در صفحه/پست در ویرایشگر بلوک درج می شود.

en: Layout will be inserted before the selected number of Heading blocks. Example - If you set it 3, the layout will be added just before 3rd Heading block on page.
fa: طراحی قبل از تعداد انتخاب شده بلوک های عنوان درج می شود. بطور مثال - اگر ۳ تنظیم کنید، طراحی قبل از ۳ بلوک اول اضافه می‌شود.

en: Learn More.
fa: بیشتر بدانید.

en: Left
fa: چپ

en: Left & Right Padding
fa: فاصله داخلی چپ و راست

en: Left Bottom
fa: پایین چپ

en: Left Center
fa: وسط چپ

en: Left Top
fa: بالا چپ

en: Letter Spacing
fa: فاصله حروف

en: LifterLMS
fa: ‏LifterLMS

en: LifterLMS profile link
fa: لینک پروفایل LifterLMS

en: Line Height
fa: ارتفاع خط

en: Link
fa: پیوند

en: Link / Text
fa: پیوند / متن

en: Link / Text Color
fa: رنگ  پیوند / متن

en: Link / text
fa: پیوند / متن

en: Link Active Color
fa: رنگ لینک فعال

en: Link Color
fa: رنگ پیوند

en: Link Colors
fa: رنگ های پیوند

en: Link Hover Color
fa: رنگ لمسی پیوند

en: Link Type
fa: نوع لینک

en: Link/Text
fa: پیوند/متن

en: List Columns
fa: ستون های لیستی

en: List View
fa: نمایش لیستی

en: Load More
fa: بازگزاری بیشتر

en: Load More Text
fa: بارگزاری ادامه متن

en: Loading more results…
fa: بارگیری نتایج بیشتر…

en: Location on post/page
fa: مکان در پست/صفحه

en: Logged In
fa: وارد شده

en: Logged Out
fa: خارج شده است

en: Login
fa: ورود

en: Login Popup
fa: پنجره ورود

en: Login Popup Font
fa: فونت پاپ آپ ورود

en: Login is optional, you can continue with your order below.
fa: ورود اختیاری است، می توانید سفارش خود را در زیر ادامه دهید.

en: Logo
fa: لوگو

en: Logo Width
fa: پهنای لوگو

en: Looking for a theme? You can search or browse the WordPress.org theme directory, install and preview themes, then activate them right here.
fa: به دنبال پوسته هستید؟ شما می توانید دایرکتوری WordPress.org را جستجو کنید، تم ها را نصب و پیش نمایش دهید، سپس آنها را فعال کنید.

en: Lost your password?
fa: رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

en: Lowercase
fa: حروف کوچک

en: Main Menu
fa: فهرست اصلی

en: Make sure to set display rule to post/page where you will be adding the Shortcode.
fa: مطمئن شوید که دستورالعمل نمایش را روی پست/صفحه ای که در آن کدکوتاه اضافه می کنید تنظیم کنید.

en: Make this menu as column heading?
fa: این منو به عنوان ستون تبدیل شود؟

en: Margin
fa: فاصله بیرونی

en: Margin (in px)
fa: فاصله بیرونی (در پیکسل)

en: Masonry Layout
fa: چیدمان ماسونری

en: Max Width
fa: حداکثر عرض

en: Medium
fa: متوسط

en: Mega Menu
fa: مگا منو

en: Mega Menu Column Heading
fa: عنوان ستون مگا منو

en: Mega Menu Heading
fa: عنوان مگا منو

en: Mega Menu Heading Font
fa: فونت عنوان مگا منو

en: Mega Menu Width
fa: عرض مگا منو

en: Megamenu Heading
fa: عنوان مگامنو

en: Megamenu Heading Space
fa: فضای عنوان مگامنو

en: Membership Columns
fa: ستون‌های عضویت

en: Menu
fa: فهرست

en: Menu Color
fa: رنگ منو

en: Menu Colors
fa: رنگ های منو

en: Menu Container Width
fa: عرض  نگهدارنده منو

en: Menu Font
fa: فونت منو

en: Menu Highlight Label
fa: برچسب ویژه منو

en: Menu Items Border
fa: حاشیه موارد منو

en: Menu Items Border Color
fa: رنگ حاشیه موارد منو

en: Menu Label
fa: برچسب فهرست

en: Menu Space
fa: فضای منو

en: Menu Spacing
fa: فاصله منو

en: Menu Style
fa: ‫طرح بندی منو

en: Merge
fa: ادغام

en: Merge Menu on Mobile Devices
fa: ادغام منو در دستگاه های تلفن همراه

en: Merge Page Header with Site Header
fa: ادغام سربرگ صفحه با سربرگ قبلی سایت

en: Merge Page Header with Site Header is generally not recommended on achieve pages such as search, 404, etc. If you would like to enable it, use this setting.
fa: ادغام سرصفحه با سربرگ سایت به طور کلی در صفحات بایگانی مانند جستجو، 404 و غیره توصیه نمی شود. اگر می خواهید آن را فعال کنید، از این تنظیم استفاده کنید.

en: Merged
fa: ادغام شد

en: Meta
fa: فرا

en: Meta Color
fa: رنگ متا

en: Meta Font
fa: فونت متا

en: Meta Link Color
fa: رنگ متا لینک

en: Minimal
fa: حداقلی

en: Mobile
fa: موبایل

en: Mobile Header
fa: تنظیمات بیشتر سربرگ موبایل

en: Modern
fa: مدرن

en: Modern Checkout Layout
fa: چیدمان پرداخت مدرن

en: My Account
fa: حساب من

en: Navigation Color
fa: رنگ ناوبری

en: Never
fa: هرگز

en: New Custom Layout Name
fa: نام جدید چیدمان سفارشی

en: New Page Header Name
fa: نام سربرگ جدید

en: Next
fa: بعدی

en: No Hassle Refunds
fa: بدون هیچ پوزشی برای بازپرداخت

en: No Page Header
fa: بدون هدر صفحه

en: No Page Headers Found
fa: هیچ سربرگ صفحه‌ای پیدا نشد

en: No Repeat
fa: بدون تکرار

en: No Thanks
fa: خیر، متشکرم

en: No Toggle (Deprecated)
fa: هیچ دکمه تغییر وضعیت (منسوخ شده)

en: No Toggle option has been deprecated.
fa: هیچ دکمه تغییر وضعیتی منسوخ نشده است.

en: No Toggle style will no longer supported. We recommend you to choose different menu style.
fa: دکمه‌های تغییر وضعیت دیگر پشتیبانی نمی شوند. ما به شما توصیه می کنیم سبک منوی متفاوتی را انتخاب کنید.

en: No Versions Found!
fa: هیچ نسخه ای یافت نشد!

en: No more posts to show.
fa: پست های بیشتری برای نمایش وجود ندارد

en: No more products to show.
fa: محصول بیشتری برای نمایش وجود ندارد.

en: No order has been made yet.
fa: هنوز سفارشی در سبد خرید ثبت نشده است.

en: No results found
fa: نتیجه ای پیدا نشد

en: No-Risk Money Back Guarantee!
fa: ضمانت برگشت پول بدون پرسش!

en: None
fa: هیچ کدام

en: Normal
fa: عادی

en: Not a member?
fa: عضو نیستید؟

en: Note Text
fa: متن یادداشت

en: Note:
fa: توجه داشته باشید:

en: Note: You can find all the Sticky Header related design options in the individual Elements for Logo, Primary Menu, Button etc.
fa: توجه: می‌توانید تمام گزینه‌های طراحی مرتبط با سربرگ چسبنده را در عناصر جداگانه برای لوگو، منوی اصلی، دکمه و غیره پیدا کنید.

en: Number
fa: عدد

en: Of your order
fa: به سفارش شما

en: Off-Canvas Menu
fa: منوی خارج از صفحه

en: Offer Button Sub Title
fa: عنوان فرعی دکمه پیشنهاد

en: Offer Button Title
fa: عنوان دکمه پیشنهاد

en: On Image
fa: روی تصویر

en: On Image Click
fa: در زمان کلیک کردن روی تصویر

en: One Column Layout
fa: طرح بندی یک ستونی

en: Order Complete
fa: سفارش کامل شد

en: Order Summary
fa: خلاصه سفارش

en: Orders
fa: سفارشات

en: Outline
fa: تو خالی

en: Outside
fa: خارج

en: Outside Item
fa: خارج مورد

en: Outside menu item
fa: آیتم خارج از منو

en: Overlay Background Color
fa: رنگ پس زمینه را بپوشانید

en: Overlay Text Color
fa: رنگ متن روکش

en: Override Colors for this Mega Menu?
fa: رنگ‌های این مگامنو را تغییر دهید؟

en: Override this image with the featured image on individual posts & pages.
fa: این تصویر را با تصویر برجسته بر روی پست ها و صفحات شخصی جایگزین کنید.

en: Padded
fa: فاصله داخلی

en: Padding
fa: حاشیه

en: Padding (in px)
fa: فاصله داخلی (در px)

en: Page Content
fa: محتوای صفحه

en: Page Header
fa: سربرگ صفحه

en: Page Header
fa: سربرگ صفحه

en: Page Header: Center Aligned
fa: صفحه سربرگ: چیدمان وسط

en: Page Header: Inline
fa: سربرگ صفحه: درون خطی

en: Page Headers
fa: تولید سربرگ‌های بیشتر

en: Page Headers Settings
fa: تنظیمات سربرگ‌های صفحه

en: Pagination
fa: صفحه بندی

en: Pagination Font
fa: فونت صفحه بندی

en: Parallax
fa: پارالاکس

en: Password
fa: رمز عبور

en: Payment
fa: پرداخت

en: Payment Option
fa: گزینه پرداخت

en: Payments
fa: پرداخت ها

en: Persistent Checkout Form Data
fa: بررسی دائمی داده

en: Place Order
fa: ثبت سفارش

en: Placeholder
fa: محل نگهدارنده

en: Placeholder Text
fa: نوشته پیش فرض

en: Please delete
fa: لطفا حذف کنید

en: Please enter
fa: لطفا وارد شوید

en: Please enter your valid %s license key to receive updates and support.
fa: لطفا کلید مجوز قانونی %s را برای دریافت به روز رسانی و پشتیبانی دریافت کنید.

en: Please read %1$s this article %2$s to know more.
fa: لطفا این %1$s مقاله را %2$s بخوانید تا بیشتر بدانید.

en: Please update %1$1s Theme to version %2$2s or higher. Ignore if already updated.
fa: لطفا پوسته %1$1s را به نسخه %2$2s یا بیشتر بروزرسانی کنید. اگر قبلا بروزرسانی کرده‌اید این پیغام را نادیده بگیرید.

en: Plugin Description:
fa: توضیحات پلاگین:

en: Plugin Name:
fa: نام پلاگین:

en: Popup Background Color
fa: رنگ پس زمینه پنجره پاپ آپ

en: Popup Width ( % )
fa: عرض پنجره پاپ آپ ( % )

en: Position
fa: جایگاه

en: Post / Page
fa: پست / صفحه

en: Post Pagination
fa: صفحه بندی پست

en: Post Pagination Style
fa: ‫طرح بندی صفحه بندی پست

en: Post Spacing
fa: فاصله پست

en: Post Title Color
fa: رنگ عنوان پست

en: Previous
fa: قبلی

en: Price
fa: قیمت

en: Price Color
fa: رنگ قیمت

en: Price Font
fa: فونت قیمت

en: Primary Header
fa: سربرگ اصلی

en: Primary Header Colors
fa: رنگ‌های هدر اصلی

en: Primary Menu
fa: فهرست اصلی

en: Priority
fa: اولویت

en: Proceed to payment
fa: به بخش پرداخت ادامه دهید

en: Product Background
fa: پس زمینه محصول

en: Product Content
fa: محتوا محصول

en: Product Content Font
fa: فونت محتوای محصول

en: Product Description
fa: توضیحات محصول

en: Product Description Colors
fa: رنگ‌های توضیحات محصول

en: Product Font & Colors
fa: رنگ و فونت محصول

en: Product Image Hover Style
fa: سبک شناور تصویر محصول

en: Product Navigation
fa: ناوبری محصول

en: Product Navigation Colors
fa: رنگ های ناوبری محصول

en: Product Price
fa: قیمت کالا

en: Product Price Font
fa: فونت قیمت محصول

en: Product Rating Color
fa: رنگ امتیازدهی محصول

en: Product Structure
fa: ساختار محصول

en: Product Styling
fa: طراحی محصول

en: Product Title
fa: عنوان محصول

en: Product Title Font
fa: فونت عنوان محصول

en: Product Variation
fa: تنوع محصول

en: Profile Action
fa: اقدام پروفایل

en: Profile Picture Links to:
fa: تصویر پروفایل پیوند به:

en: Progress Color
fa: رنگ پیشرفت

en: Publish Date
fa: تاریخ انتشار

en: Quantity Colors
fa: رنگ‌های مقدار

en: Quantity Plus Minus Button
fa: دکمه مقدار بعلاوه و منها

en: Quantity Plus and Minus
fa: مقدار مثبت و منفی

en: Quick View
fa: مشاهده سریع

en: Read More
fa: ادامه مطلب

en: Read More Text
fa: متن بیشتر بخوانید

en: Read More »
fa: ادامه مطلب »

en: Read Time
fa: وقت خواندن

en: Real-Time Add To Cart
fa: افزودن به سبد خرید همزمان

en: Real-Time Quantity Updater
fa: به روز رسانی مقدار بصورت همزمان

en: Recheck
fa: بررسی مجدد

en: Refresh
fa: تازه کردن

en: Refreshed
fa: تازه شد

en: Refreshing
fa: در حال تازه کردن

en: Register
fa: ثبت نام

en: Remove
fa: حذف

en: Remove Featured Image Padding
fa: حذف حاشیه داخلی تصویر برجسته

en: Remove Image
fa: حذف تصویر

en: Remove Logo
fa: حذف لوگو

en: Remove extra links in the header and footer in LearnDash learning pages
fa: لینک های اضافی در هدر و پاورقی در صفحات یادگیری LearnDash را حذف کنید

en: Repeat All
fa: تکرار همه

en: Repeat Horizontally
fa: تکرار افقی

en: Repeat Vertically
fa: تکرار عمودی

en: Responsive Visibility
fa: قابلیت نمایش پاسخگو

en: Result Count
fa: شمارش نتایج

en: Retain the Checkout form fields even if the visitor accidentally reloads the checkout page.
fa: فیلدهای فرم Checkout را حفظ کنید حتی اگر بازدید کننده به صورت تصادفی صفحه پرداخت را دوباره بارگذاری کند.

en: Retina Logo
fa: لوگوی رتینا

en: Right
fa: راست

en: Right Bottom
fa: پایین راست

en: Right Center
fa: وسط راست

en: Right Top
fa: بالا راست

en: Rollback
fa: بازگشت به عقب

en: Rollback %1$s to version %2$s
fa: بازگشت %1$s به نسخه %2$s

en: Rollback %s Version
fa: بازگشت به نسخه %s

en: Rollback Version
fa: نسخه بازگشت

en: Sale % Value
fa: فروش ویژه ٪ ارزش

en: Sale Badge Color
fa: رنگ نشان فروش ویژه

en: Sale Bubble Style
fa: نمایش حبابی فروش ویژه

en: Sale Notification
fa: اعلان فروش ویژه

en: Sale Notifications
fa: اطلاعیه های فروش

en: Sale!
fa: فروش ویژه!

en: Save
fa: ذخیره

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Saved
fa: ذخیره

en: Saving ..
fa: در حال ذخیره

en: Scroll
fa: نوردش

en: Scroll To Top
fa: اضافه کردن دکمه اسکرول به بالای صفحه

en: Scroll to Top
fa: به بالای صفحه بردن

en: Scrollbar Max Height
fa: حداکثر ارتفاع نوار اسکرول

en: Search
fa: جستجو

en: Search &hellip;
fa: جستجو &hellip;

en: Search Box
fa: جعبه جستجو

en: Search Custom Layouts
fa: جستجوی چیدمان‌های سفارشی

en: Search Height
fa: ارتفاع جستجو

en: Search Page
fa: صفحه جستجو

en: Search Page Header
fa: سربرگ صفحه جستجو

en: Search Pages/ Posts
fa: جستجوی برگه‌ها / نوشته‌ها

en: Search Pages/ Posts / Reusable Blocks
fa: جستجوی صفحات / پست ها / بلوک های قابل استفاده مجدد

en: Search Style
fa: ‫طرح بندی جستجو

en: Search pages / post / categories
fa: صفحات جستجو / پست / دسته ها

en: Searching…
fa: جستجوکردن…

en: Section 1
fa: بخش ۱

en: Section 2
fa: بخش ۲

en: Secure Payments
fa: پرداخت های ایمن

en: Select
fa: انتخاب کنید

en: Select Account
fa: حساب را انتخاب کنید

en: Select Animation
fa: انتخاب انیمیشن

en: Select Color
fa: رنگ را انتخاب کنید

en: Select Device for where this Custom Layout should appear.
fa: دستگاه را برای جایی که این طرح سفارشی باید ظاهر شود، انتخاب کنید.

en: Select Icon
fa: آیکون را انتخاب کنید

en: Select Image
fa: انتخاب تصویر

en: Select Languages
fa: زبان‌ها ​​را انتخاب کنید

en: Select Primary Menu
fa: منو اصلی را انتخاب کنید

en: Select Time Duration in which this Custom Layout should appear.
fa: مدت زمان که در آن این طرح سفارشی باید ظاهر شود را انتخاب کنید.

en: Select default color
fa: انتخاب رنگ پیشفرض

en: Select logo
fa: انتخاب لوگو

en: Select widget
fa: انتخاب ابزارک

en: Separator Color
fa: رنگ جداساز

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Settings saved successfully.
fa: تنظیمات با موفقیت ذخیره شد.

en: Shipping
fa: حمل و نقل

en: Shop Filter Button
fa: دکمه فیلتر فروشگاه

en: Shop Filter Button Text
fa: متن دکمه فیلتر فروشگاه

en: Shop Filters
fa: فیلترهای فروشگاه

en: Shop Pagination
fa: صفحه بندی فروشگاه

en: Shop Pagination Style
fa: ‫طرح بندی صفحه بندی فروشگاه

en: Shop Structure Options
fa: گزینه های ساختار فروشگاه

en: Shopping Cart
fa: سبد خرید

en: Short Description
fa: توضیح کوتاه

en: Shortcode
fa: کد کوتاه

en: Show Comments
fa: نمایش نظرات

en: Show Country Flag
fa: نمایش پرچم کشور

en: Show Language Code
fa: نمایش کد زبان

en: Show Name
fa: نمایش نام

en: Show Order Summary
fa: نمایش خلاصه سفارش

en: Show Translated Name
fa: نمایش نام ترجمه شده

en: Shrink
fa: کوچک شدن

en: Sidebar
fa: نوار کناری

en: Sidebar Spacing
fa: فاصله نوار کناری

en: Single Product Gallery
fa: گالری محصول تکی

en: Site Header
fa: سربرگ سایت

en: Site Identity
fa: مشخصات وبگاه

en: Site Identity Space
fa: فضای هویت سایت

en: Site Layout
fa: پیکربندی سایت

en: Site Navigation
fa: راهبری سایت

en: Site Tagline Color
fa: رنگ خط کلیدواژه سایت

en: Site Title Color
fa: رنگ عنوان وبگاه

en: Site Title Hover Color
fa: رنگ عنوان سایت هنگام لمس

en: Size
fa: اندازه

en: Size
fa: اندازه

en: Slide
fa: اسلاید

en: Slide Down
fa: اسلاید به پایین

en: Slide Search
fa: جستجوی اسلاید

en: Slide Up
fa: اسلاید به بالا

en: Small
fa: کوچک

en: Smaller
fa: کوچکتر

en: Solid
fa: یکدست

en: Sorting
fa: مرتب سازی

en: Space Outside Body
fa: فضای بیرون صفحه

en: Spacing
fa: ایجاد فاصله میان بخش‌ها

en: Spacing can be given any positive number with or without units as &quot;5&quot; or &quot;5px&quot;. Default unit is &quot;px&quot;
fa: فاصله را می توان با هر عدد مثبت با یا بدون واحدی به عنوان &quot;5&quot; یا &quot;5px&quot;. واحد پیش فرض: &quot;px&quot;

en: Special Pages
fa: صفحات ویژه

en: Specific Pages / Posts / Taxonomies, etc.
fa: صفحات / پست ها / طبقه بندی های مشخص شده.

en: Specific Target
fa: هدف خاص

en: Split
fa: شکاف

en: Spread
fa: گسترش

en: Square
fa: مربع

en: Square Outline
fa: مرز مربعی

en: Stack
fa: پشته

en: Stack On
fa: روی هم قرار دهید

en: Start Date/Time
fa: شروع تاریخ/زمان

en: Status -
fa: وضعیت -

en: Step One Sub Title
fa: عنوان فرعی مرحله اول

en: Step One Title
fa: عنوان مرحله اول

en: Step Two Sub Title
fa: عنوان فرعی مرحله دوم

en: Step Two Title
fa: عنوان مرحله دوم

en: Steps Font Case
fa: ‏Case فونت مراحل

en: Steps Navigation
fa: پیمایش مراحل

en: Steps Navigation Styling
fa: طرح بندی پیمایش مراحل

en: Steps Size
fa: اندازه مراحل

en: Stick
fa: چسبیدن

en: Stick Above Header
fa: چسبیدن به قسمت بالای سربرگ

en: Stick Add to Cart Button
fa: دکمه افزودن به سبد خرید چسبان

en: Stick Below Header
fa: چسبیدن به زیر سربرگ

en: Stick On
fa: استیک روشن

en: Stick Primary Header
fa: سربرگ اولیه چسبان

en: Sticks the product summary on the top while scrolling.
fa: هنگام پیمایش خلاصه توضیح محصول را در بالا می چسباند.

en: Sticky Cart Totals
fa: مجموع سبد خرید چسبنده

en: Sticky Header
fa: سربرگ چسبنده

en: Sticky Header
fa: سربرگ چسبنده

en: Sticky Header Button
fa: دکمه چسبیده سربرگ

en: Sticky Header Option
fa: گزینه هدر چسبنده

en: Sticky Header Options
fa: گزینه های هدر چسبنده

en: Sticky Header Padding
fa: فاصله داخلی سربرگ چسبان

en: Sticky Logo
fa: لوگو چسبنده

en: Sticky Logo Width
fa: عرض لوگو چسبان

en: Sticky Retina Logo
fa: لوگو چسبنده برای صغحه های باکیفیت

en: Student View
fa: مشاهده دانشجو

en: Style
fa: طرح بندی

en: Stylish, Lightning Fast & Easily Customizable!
fa: شیک، سریع و به راحتی قابل برنامه ریزی!

en: Submenu
fa: زیرفهرست

en: Submenu Background Color
fa: رنگ پس‌زمینه زیرمنو

en: Submenu Color
fa: رنگ منوی فرعی

en: Submenu Colors
fa: رنگ های زیر منو

en: Submenu Container Animation
fa: انیمیشن بخش زیرمنو

en: Submenu Divider
fa: جداساز زیرفهرست

en: Submenu Font
fa: فونت زیر منو

en: Submenu Link / Text Color
fa: رنگ لینک / متن زیرمنو

en: Submenu Link Active Color
fa: رنگ لینک زیرمنو فعال شده

en: Submenu Link Hover Color
fa: رنگ لینک زیرمنو زمان حضور موس

en: Submenu Space
fa: فضای زیر منو

en: Submenu Spacing
fa: فاصله زیر منوها

en: Swap Images
fa: تعویض تصاویر

en: Swap Sections on Mobile Devices
fa: تعویض بخش ها در دستگاه های تلفن همراه

en: Table Border Radius
fa: انحنا حاشیه جدول

en: Tablet
fa: تبلت

en: Tag
fa: برچسب

en: Tagline
fa: خط کلیدواژه

en: Take custom menu item outside
fa: موارد سفارشی را به خارج از منو منتقل کنید

en: Targer header based on user role.
fa: ‫هدر را بر اساس نوع کاربر انتخاب کنید

en: Target this Custom Layout based on user role.
fa: نمایش قالب سفارشی بر اساس نقش کاربر.

en: Template
fa: قالب

en: Text
fa: متن

en: Text / HTML
fa: متن / HTML

en: Text / Link
fa: متن / پیوند

en: Text / Placeholder Color
fa: رنگ متن / نوشته پیش فرض

en: Text Color
fa: رنگ متن

en: Text Transform
fa: دگرگونی متن

en: Text/HTML
fa: متن / HTML

en: Text/Link Color
fa: رنگ متن / لینک

en: Text/Link Hover Color
fa: رنگ متن / لینک به هنگام لمس

en: The Image option cannot be sortable if the Product Style is selected to the List Style
fa: اگر در بخش طرح محصول حالت لیست انتخاب شود، امکان استفاده از امکانات طبقه بندی عکس وجود نخواهد داشت.

en: The recommended image size is 1200px wide by 900px tall.
fa: اندازه تصویر توصیه شده 1200 پیکسل عرض و 900 پیکسل قد است.

en: The results could not be loaded.
fa: نتایج قابل بارگیری نیست.

en: The same display setting is already exist in %s post/s.
fa: همان تنظیمات صفحه نمایش در حال حاضر در پست %s وجود دارد.

en: Theme Description:
fa: توضیحات تم:

en: Theme Name:
fa: نام تم:

en: Theme Screenshot URL:
fa: لینک عکس معرفی پوسته:

en: Thickness
fa: ضخامت

en: This %s will not appear at these locations.
fa: %s در این مکان ها نمایش داده نمی شود.

en: This Advanced Header will not appear at these locations.
fa: این Header پیشرفته در این مکان ها ظاهر نخواهد شد.

en: This Custom Layout will not appear at these locations.
fa: این طرح سفارشی در این مکان ها ظاهر نمی شود.

en: This background color will not work on full-width layout.
fa: این رنگ پس زمینه بر روی طرح کامل نخواهد بود.

en: This email is already registered. Please enter the password to continue.
fa: این ایمیل قبلا ثبت شده است. لطفا پسورد خود را جهت ادامه وارد کنید.

en: This option will be applicable only for the posts/pages created with the block editor.
fa: این گزینه فقط برای پست ها/صفحه هایی که با ویرایشگر بلوک ایجاد شده اند قابل اجرا خواهد بود.

en: This option will not work on full width layouts.
fa: این گزینه روی طرحهای عرض کامل کار نخواهد کرد.

en: This plugin is an add-on for the Astra WordPress Theme. It offers premium features & functionalities that enhance your theming experience at next level.
fa: این افزونه افزودنی برای تم Astra WordPress است. این ویژگی های برتر و ویژگی هایی ارائه می دهد که تجربه ساخت پوسته شما را تا سطح بالایی افزایش می دهد.

en: This plugin needs to be installed/activated
fa: این افزونه نیاز به نصب و فعال سازی دارد

en: This sidebar will show product filters on Shop page. Uncheck "Disable Off Canvas" option from `Customizer > Layout > Woocommerce > Shop` to enable this on Shop page.
fa: این نوار کناری فیلتر محصولات را در صفحه فروشگاه نشان می دهد. گزینه “Disable Off Canvas” را از گزینه Customizer> Layout> Woocommerce> Shop بردارید تا این امکان را در صفحه Shop فعال کنید.

en: This will be applicable for all sites from the network.
fa: این امر برای کلیه سایتهای شبکه قابل اجرا خواهد بود.

en: This will not work if Masonry Layout is enabled.
fa: اگر Masonry Layout فعال باشد ، این کار نخواهد کرد.

en: Thumbnail Columns
fa: ستون های عکس بند انگشتی

en: Time Duration
fa: مدت زمان

en: Timezone:
fa: منطقه زمانی:

en: Title
fa: عنوان

en: Title Color
fa: رنگ عنوان

en: Title Font
fa: فونت عنوان

en: Toggle Button
fa: دکمه تغییر

en: Toggle Button Color
fa: رنگ دکمهٔ تغییر وضعیت

en: Toggle Button Style
fa: شیوهٔ دکمهٔ تغییر وضعیت

en: Toolbar Structure
fa: ساختار نوار ابزار

en: Top
fa: بالا

en: Top & Bottom Margin
fa: حاشیه بالا و پایین

en: Top Collapsible
fa: تاشوی بالا

en: Top Padding
fa: فاصله داخلی بالا

en: Top Spacing
fa: فاصله بالا

en: Transparent Header
fa: هدر شفاف

en: Two Column Layout
fa: طرح بندی دو ستونی

en: Two Step Checkout
fa: پرداخت دو مرحله ای

en: Type
fa: تایپ کنید

en: Typography
fa: تغییر فونت‌های اجزای مختلف قالب

en: Update Custom Layout
fa: به روز رسانی چیدمان سفارشی

en: Update Page Header
fa: به روز رسانی سربرگ صفحه

en: Upload Image
fa: آپلود تصویر

en: Uppercase
fa: حروف بزرگ

en: Usage Tracking
fa: پیگیری نحوه استفاده

en: Use Labels as Placeholders
fa: از برچسب ها به عنوان متغیرهایی استفاده کنید

en: Use WooCommerce Account Menu
fa: از منوی حساب ووکامرس استفاده کنید

en: User Roles
fa: نقش های کاربر

en: Users
fa: کاربران

en: Value
fa: مقدار

en: Vertical
fa: عمودی

en: Vertical Content alignment
fa: ترازبندی عمودی محتوا

en: Vertical Padding
fa: فاصله داخلی عمودی

en: Vertical Slider
fa: اسلایدر عمودی

en: View Astra Pro settings
fa: مشاهده تنظیمات Astra Pro

en: View Custom Layout
fa: مشاهده چیدمان سفارشی

en: View cart
fa: مشاهده سبد خرید

en: Visitor View
fa: مشاهده از دید بازدید کننده

en: WPML
fa: ‏WPML

en: Want to help make <strong>%1s</strong> even more awesome? Allow us to collect non-sensitive diagnostic data and usage information.
fa: آیا می خواهید <strong>٪ 1s</strong> از همین هم پرکاربردتر شوید؟ به ما امکان دهید اطلاعات و داده‌های غیر حساس و عمومی را جمع آوری کنیم.

en: Weight
fa: وزن

en: Where to ship it?
fa: کجا آن را ارسال کنیم؟

en: While previewing a new theme, you can continue to tailor things like widgets and menus, and explore theme-specific options.
fa: در حال پیش نمایش یک پوسته جدید، می توانید به چیزهایی مانند ابزارک ها و منوها بپردازید و گزینه های خاصی را بررسی کنید.

en: White Label removes any links to Astra website and change the identity in the dashboard. This setting is mostly used by agencies and developers who are building websites for clients.
fa: White Label هر گونه پیوند به وب سایت Astra را حذف می کند و هویت را در داشبورد تغییر می دهد. این تنظیم بیشتر توسط آژانس ها و توسعه دهندگان ایجاد می شود که وب سایت ها را برای مشتریان ایجاد می کنند.

en: Whitelabel settings are applied to all the sites in the Network.
fa: تنظیمات Whitelabel به تمام سایت های شبکه اعمال می شود.

en: Widget
fa: ابزارک

en: Widget Content Font
fa: فونت محتوای ابزارک

en: Widget Font Size
fa: اندازه قلم ابزارک

en: Widget Title Font
fa: فونت عنوان ابزارک

en: Widget Title Font Size
fa: اندازه قلم عنوان ابزارک

en: Width
fa: پهنا

en: WooCommerce
fa: ووکامرس

en: WooCommerce - Account
fa: ووکامرس - حساب

en: WooCommerce - Cart
fa: ووکامرس - سبد خرید

en: WooCommerce - Checkout
fa: ووکامرس - پرداخت

en: WooCommerce - Distraction Free Checkout
fa: ووکامرس - حواس پرتی خرید رایگان

en: WooCommerce - Global
fa: ووکامرس - جهانی

en: WooCommerce - Product
fa: ووکامرس - محصول

en: WooCommerce - Shop
fa: ووکامرس - فروشگاه

en: WooCommerce Shop Page
fa: صفحه فروشگاه ووکامرس

en: X
fa: ‏X

en: Y
fa: ‏Y

en: Yes
fa: بله

en: Yes! Allow it
fa: بله ، اجازه می دهم.

en: Yes! I want this offer!
fa: بله! این پیشنهاد را می خواهم!

en: You can merge menu with primary menu in mobile devices by enabling this option.
fa: با فعال کردن این گزینه می توانید منو را با منوی اصلی در دستگاه های تلفن همراه ادغام کنید.

en: You can only select
fa: شما فقط می توانید انتخاب کنید

en: You searched for
fa: شما جستجو کردید

en: You're about to enable the white label. This will remove the white label settings.
fa: شما میخواهید برچسب سفید را فعال کنید. این مورد تنظیمات برچسب سفید را حذف خواهد کرد.

en: Your license is activated!
fa: مجوز شما فعال شده است!

en: Your license is not active!
fa: مجوز شما فعال نیست!

en: Your order
fa: سفارش شما

en: Zoom
fa: بزرگنمایی

en: Zoom Fade
fa: زوم محو شدن

[ctx: advanced-header general name]
en: Page Headers
fa: سربرگ های صفحه

[ctx: advanced-header singular name]
en: Page Header
fa: سربرگ صفحه

[ctx: advanced-hooks general name]
en: Custom Layouts
fa: چیدمان های سفارشی

[ctx: advanced-hooks singular name]
en: Custom Layout
fa: چیدمان سفارشی

en: astra_body_bottom - Action to add your content or snippet at bottom of the <body> tag.
fa: ‫astra_body_bottom - اقدام برای اضافه کردن محتوا و یا کد خود در زیر تگ <body>.

en: astra_body_top - Action to add your content or snippet at top of the <body> tag.
fa: ‫astra_body_top - اقدام برای اضافه کردن محتوا یا کدهای شما در بالای تگ <body>.

en: astra_comments_after - Action to add your content or snippet after closing of comment wrapper.
fa: ‫astra_comments_after - اقدام برای اضافه کردن محتوا و یا کدهای شما پس از بسته شدن بخش نظرات.

en: astra_comments_before - Action to add your content or snippet before opening of comment start.
fa: ‫astra_comments_before - اقدام برای اضافه کردن محتوا یا کدهای شما قبل از شروع بخش نظرات.

en: astra_content_after - Action to add your content or snippet after main content.
fa: astra_content_after - اقدام برای اضافه کردن محتوا و یا کدهای شما پس از محتوای اصلی.

en: astra_content_before - Action to add your content or snippet before main content.
fa: astra_content_before - اقدام برای اضافه کردن محتوا یا کدهای شما قبل از محتوای اصلی.

en: astra_content_bottom - Action to add your content or snippet at bottom of the main content.
fa: astra_content_bottom - اقدام برای اضافه کردن محتوا و یا کدهای شما در پایین محتوای اصلی.

en: astra_content_loop - Action to add your content or snippet at top of the primary content loop.
fa: ‫astra_content_loop - اقدام برای اضافه کردن مطالب یا کدهای شما در بالای حلقه محتوای اصلی.

en: astra_content_top - Action to add your content or snippet at top of main content.
fa: astra_content_top - اقدام برای اضافه کردن محتوا یا عناصر خود در بالای محتوای اصلی.

en: astra_content_while_after - Action to add your content or snippet after loop end.
fa: astra_content_while_after - اقدام برای اضافه کردن محتوا و یا کدهای شما پس از پایان حلقه.

en: astra_content_while_before - Action to add your content or snippet before loop start.
fa: astra_content_while_before - اقدام برای اضافه کردن محتوا و یا کدهای شما قبل از شروع حلقه.

en: astra_entry_after - Action to add your content or snippet after closing <article> tag.
fa: ‫astra_entry_after - اقدام برای اضافه کردن محتوا و یا کدهای شما پس از بسته شدن برچسب <article>.

en: astra_entry_before - Action to add your content or snippet before <article> tag.
fa: ‫astra_entry_before - اقدام برای اضافه کردن محتوا یا کدهای شما قبل از برچسب <article>.

en: astra_entry_bottom - Action to add your content or snippet at bottom of the <article> tag.
fa: ‫astra_entry_bottom - اقدام برای اضافه کردن محتوا یا کدهای شما در پایین تگ <article>.

en: astra_entry_content_after - Action to add your content or snippet after post content
fa: ‫astra_entry_content_after - اقدام برای اضافه کردن محتوا یا کدهای خود پس از محتوای پست

en: astra_entry_content_before - Action to add your content or snippet before post content.
fa: astra_entry_content_before - اقدام برای اضافه کردن مطالب یا کدهای شما قبل از محتوای پست.

en: astra_entry_top - Action to add your content or snippet at top of the <article> tag.
fa: astra_entry_top - اقدام برای اضافه کردن محتوا یا عناصر خود در بالای تگ <article>.

en: astra_footer_above_container_after - Action to add your content or snippet at bottom of the Above Footer.
fa: ‏astra_footer_above_container_after - اقدام برای افزودن محتوا یا کد خود در پایین فوتر بالایی.

en: astra_footer_above_container_before - Action to add your content or snippet at top of the Above Footer.
fa: ‏astra_footer_above_container_before - اقدام برای افزودن محتوا یا کد خود در بالای فوتر بالایی.

en: astra_footer_after - Action to add your content or snippet after the closing <footer> tag.
fa: ‫astra_footer_after - اقدام برای اضافه کردن محتوا یا عناصر خود پس از بسته شدن تگ <footer>.

en: astra_footer_before - Action to add your content or snippet before the opening <footer> tag.
fa: ‫astra_footer_before - اقدام برای اضافه کردن محتوا یا کدهای شما قبل از باز شدن تگ <footer> .

en: astra_footer_below_container_after - Action to add your content or snippet at bottom of the Below Footer.
fa: ‏astra_footer_below_container_after - اقدام برای افزودن محتوا یا قطعه خود در پایین پاورقی زیرین.

en: astra_footer_below_container_before - Action to add your content or snippet at top of the Below Footer.
fa: ‏astra_footer_below_container_before - اقدام برای افزودن محتوا یا کد خود در بالای فوتر زیرین.

en: astra_footer_content_bottom - Action to add your content or snippet at bottom in the <footer> tag.
fa: ‏astra_footer_content_bottom - اقدام برای افزودن محتوا یا کد خود در پایین داخل تگ بخش فوتر <footer>.

en: astra_footer_content_top - Action to add your content or snippet at top in the <footer> tag.
fa: ‏astra_footer_content_top - اقدام برای افزودن محتوا یا کد خود در بالا داخل تگ بخش فوتر <footer>.

en: astra_footer_inside_container_bottom - Action to add your content or snippet at bottom of the footer container.
fa: ‫astra_footer_inside_container_bottom - اقدام برای اضافه کردن محتوا و یا کدهای شما در پایین نگهدارنده پاورقی.

en: astra_footer_inside_container_top - Action to add your content or snippet at top of the footer container.
fa: ‫astra_footer_inside_container_top - اقدام برای اضافه کردن محتوا یا کدهای خود در بالای نگهدارنده پاورقی.

en: astra_footer_primary_container_after - Action to add your content or snippet at bottom of the Primary header.
fa: ‏astra_footer_primary_container_after - اقدام برای افزودن محتوا یا قطعه کد در پایین هدر اصلی.

en: astra_footer_primary_container_before - Action to add your content or snippet at top of the Primary header.
fa: ‏astra_footer_primary_container_before - اقدام برای افزودن محتوا یا کد خود در بالای هدر اصلی.

en: astra_head_bottom - Action to add your content or snippet at bottom of the <head> tag.
fa: astra_head_bottom - اقدام برای اضافه کردن محتوا یا کدهای شما در پایین تگ <head>.

en: astra_head_top - Action to add your content or snippet at top of the <head> tag.
fa: ‫astra_head_top - اقدام برای اضافه کردن محتوا یا کدهای خود در بالای تگ <head>.

en: astra_header_above_container_after - Action to add your content or snippet at bottom of the Above header.
fa: ‏astra_header_above_container_after - اقدامی برای افزودن محتوا یا کد شما در پایین هدر بالا.

en: astra_header_above_container_before - Action to add your content or snippet at top of the Above header.
fa: ‏astra_header_above_container_before - اقدام برای افزودن محتوا یا کد خود در بالای هدر بالا.

en: astra_header_after - Action to add your content or snippet after the closing <header> tag.
fa: ‫astra_header_after - اقدام برای اضافه کردن محتوا یا کدهای خود بعد از تگ بسته شدن<header>.

en: astra_header_before - Action to add your content or snippet just before the opening <header> tag.
fa: ‫‫astra_header_before - اقدام برای اضافه کردن محتوا یا کدهای خود قبل از تگ باز شدن <header>

en: astra_header_below_container_after - Action to add your content or snippet at bottom of the Below header.
fa: ‏astra_header_below_container_after - اقدام برای افزودن محتوا یا کد خود در پایین زیر هدر.

en: astra_header_below_container_before - Action to add your content or snippet at top of the Below header.
fa: ‏astra_header_below_container_before - اقدام برای افزودن محتوا یا کد خود در بالاترین دقیقا پایین هدر.

en: astra_header_primary_container_after - Action to add your content or snippet at bottom of the Primary header.
fa: ‏astra_header_primary_container_after - اقدامی برای افزودن محتوا یا کد شما در پایین هدر اصلی.

en: astra_header_primary_container_before - Action to add your content or snippet at top of the Primary header.
fa: ‏astra_header_primary_container_before - اقدام برای افزودن محتوا یا کد خود در بالای هدر اصلی.

en: astra_html_before - Action to add your content or snippet just before the opening of <html> tag.
fa: ‫astra_html_before - اقدام برای اضافه کردن محتوا یا کدهای خود قبل از باز شدن تگ <html>.

en: astra_main_header_bar_bottom - Action to add your content or snippet after at bottom of the Main header.
fa: ‫astra_main_ سربرگ_bar_bottom - اقدام برای اضافه کردن محتوا یا کدهای شما بعد از پایین سربرگ اصلی.

en: astra_main_header_bar_top - Action to add your content or snippet at top of the Main header.
fa: astra_main_ سربرگ_bar_top - اقدام برای اضافه کردن محتوا و یا کدهای شما در بالای سربرگ اصلی.

en: astra_masthead_bottom - Action to add your content or snippet at  bottom of the <header> tag.
fa: ‫astra_masthead_bottom - اقدام برای اضافه کردن محتوا یا کدهای شما در پایین تگ <header>.

en: astra_masthead_content - Action to add your content or snippet in <header> tag.
fa: ‫astra_masthead_content - اقدام برای اضافه کردن محتوا یا عناصر خود در داخل برچسب <header>.

en: astra_masthead_toggle_buttons_after - Action to add your content or snippet after responsive menu toggle button.
fa: ‫astra_masthead_toggle_buttons_after - اقدام برای اضافه کردن محتوا و یا کدهای شما پس از دکمه تغییر حالت واکنشگرا.

en: astra_masthead_toggle_buttons_before - Action to add your content or snippet before responsive menu toggle button.
fa: ‫astra_masthead_toggle_buttons_before - اقدام برای اضافه کردن محتوا یا کدهای شما قبل از دکمه تغییر حالت واکنشگرا.

en: astra_masthead_top - Action to add your content or snippet at  top of the <header> tag.
fa: ‫astra_masthead_top - اقدام برای اضافه کردن محتوا یا کدهای شما در بالای تگ <header>.

en: astra_primary_content_bottom - Action to add your content or snippet at bottom of the primary content.
fa: ‫astra_primary_content_bottom - اقدام برای اضافه کردن محتوا و یا کدهای شما در پایین محتوای اصلی.

en: astra_primary_content_top - Action to add your content or snippet at top of the primary content.
fa: ‫astra_primary_content_top - اقدام برای اضافه کردن محتوا یا کدهای شما در بالای محتوای اصلی.

en: astra_sidebars_after - Action to add your content or snippet after closing of sidebar wrapper.
fa: ‫astra_sidebars_after - اقدام برای اضافه کردن محتوا یا کدهای شما پس از بسته شدن محتوای نوار کناری.

en: astra_sidebars_before - Action to add your content or snippet before opening of sidebar wrapper.
fa: ‫astra_sidebars_before - اقدام برای اضافه کردن محتوا و یا کدهای شما قبل از باز شدن محتوای نوار کناری.

en: astra_single_header_after - Action to add your content or snippet after single post header.
fa: ‫astra_single_ سربرگ_after - اقدام برای اضافه کردن محتوا یا کدهای شما پس از هدر پست تکی.

en: astra_single_header_before - Action to add your content or snippet before single post header.
fa: ‫astra_single_ سربرگ_before - اقدام برای اضافه کردن مطالب یا کدهای شما قبل از پست هدر پست تکی.

en: astra_single_header_bottom - Action to add your content or snippet at bottom of the single post header.
fa: ‫astra_single_ سربرگ_bottom - اقدام برای اضافه کردن محتوا و یا کدهای شما در پایین هدر پست تنها.

en: astra_single_header_top - Action to add your content or snippet at top of the single post header.
fa: ‫astra_single_ سربرگ_top - اقدام برای اضافه کردن محتوا یا کدهای شما در بالای سربرگ پست تنها.

en: astra_single_post_title_after - Action to add your content after post title for singular post
fa: astra_single_post_title_after - اقدام برای اضافه کردن مطالب خود پس از عنوان پست برای پست

en: astra_template_parts_content - Action to add your content or snippet at top of the primary template content.
fa: ‫astra_template_parts_content - اقدام برای اضافه کردن محتوا یا کدهای شما در بالای محتوای قالب اصلی.

en: astra_template_parts_content_bottom - Action to add your content or snippet after closing <article> tag.
fa: ‫astra_template_parts_content_bottom - اقدام برای اضافه کردن محتوا و یا کدهای شما پس از بسته شدن تگ <article>.

en: astra_template_parts_content_none - Action to add your content or snippet at top of the primary content.
fa: ‫astra_template_parts_content_none - اقدام برای اضافه کردن محتوا یا کدهای خود به بالای محتوای اولیه.

en: astra_template_parts_content_top - Action to add your content or snippet at top of the primary template content.
fa: ‫astra_template_parts_content_top - اقدام برای اضافه کردن محتوا یا کدهای خود در بالای محتوای قالب اولیه.

en: character
fa: شخصیت

en: item
fa: آیتم

[ctx: label]
en: Search for:
fa: جستجوی

en: minute of reading
fa: زمان خواندن

en: minutes of reading
fa: زمان خواندن

en: or more characters
fa: یا کاراکترهای بیشتری

en: wp_footer - Action to add your content or snippet at end of the document.
fa: wp_footer - اقدام برای افزودن محتوا یا عناصر خود در انتهای سند.

en: wp_head - Action to add custom style, script and meta at the bottom of <head> tag.
fa: ‫wp_head - اقدام برای افزودن استایل سفارشی، اسکریپت و متا در زیر تگ <head>.

en: — Select —
fa: - انتخاب کنید -
